.

Produktu uzlīmes un etiķetes redzam un patērējam katru dienu. Tās tiek izmantotas gandrīz uz ikviena izstrādājuma, sākot no mājražotāju rokām darinātiem produktiem, visbeidzot ar masveidā ražotām precēm un pārtikas produktiem, kas tiek tirgoti ikvienā lielveikalā. Jūs varat izgatavot un uzlīmēt unikālu uzlīmi vai etiķeti jebkuram produktam.
Uzlīmes var piešķirt produktiem īpašu raksturu un vizuālu pievilcību.

Labākais nosacījums, drukājot pie mums? – Mēs neierobežojam pasūtījuma minimālo vai maksimālo lielumu. Pasūti tieši tik, cik nepieciešams!
100 vai 100 000 000 uzlīmju - tas nav svarīgi - mēs tās visas nodrukāsim!

 

 

HP INDIGO WS 6800

Jānis Ločmelis

Uzņēmuma īpašnieks

"Mūsdienu laikmets mums sniedz tik daudz lielisku tehnoloģiju un pārsteidzošu izvēles iespēju.
Nebaidieties šīs iespējas izmantot savā labā!
Ļaujiet iztēlei vaļu, un kopā mēs izveidosim ko tādu, ko visi vēl ilgi atcerēsies!
Mūsu speciālistu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo risinājumu Jūsu vēlmēm.
Mēs protam drukāt un zinām kā pielipt!"

INKJET SCREEN L350

KĀ SAGATAVOT FAILUS DRUKĀŠANAI

3 vispārīgas tehniskās prasības un ieteikumi pirms failu iesniegšanas

FAILA TIPS

Mēs dodam priekšroku Adobe Illustrator (arī CorelDraw vai tml.) programmā veidotiem darbu dizainiem, jo tā ir uz vektoriem (līknēm) balstīta programma. Vektoru dizaina attēli drukā izskatās daudz dzidrāk un precīzāk nekā vienkārši attēli (piemēram, .JPG). Faili, kas saglabāti kā .AI, .PDF vai .EPS no Adobe Illustrator ir lieliski piemēroti, lai tos iesniegtu drukāšanai. Mēs ar prieku izdrukāsim arī .JPG, .TIFF failus, bet tikai tad, ja tie atbilst 600 dpi izšķirtspējas prasībām faktiskajā drukas izmērā. Faili jāveido CMYK krāsu režīmā, lai novērstu automātisku krāsu korekciju un toņa neatbilstību vēlamajam rezultātam.

KONTURĒTIE (OUTLINED) FONTI

Viss teksts ir jāpārveido par kontūrām (līknēm). Pretējā gadījumā pastāv risks, ka, atverot failu, teksts būs citā fontā vai būs mainījies tā formatējums. Konturēts dizaina fonts ir nofiksēts un nemainīgs, tādējādi varat būt drošs, ka arī izdrukātā veidā tas nebūs negaidīti mainījies. Ja atsūtītā faila fonts nebūs konturēts un jūs nevarēsiet norādīt fonta nosaukumu, mēs izmantosim vizuāli līdzīgāko fontu no mūsu bibliotēkas.

IEGULTI (EMBEDED) ATTĒLI

Ja strādājat Illustrator vai kādā citā vektorgrafikas programmā ar ievietotiem attēliem, pastāv iespēja, ka visi jūsu dizaina attēli var netikt atainoti, ja vien tie nebūs iegulti (embeded) izstrādātajā dizaina failā. Izņēmums ir gadījums, kad jūs kopā ar maketu iesniedzat mums arī dizainā izmantotos attēlus, taču daudz ērtāk tos jau sākotnēji pareizi ievietot, kad izstrādājat uzlīmes dizaina failu.

FAILU IESNIEGŠANAI TIEŠSAISTĒ VARIET IZMANTOT KĀDU NO ŠIEM MĀKOŅSERVERA PAKALPOJUMIEM