.

KAS

SIA Olderi ir pieredzes bagāts poligrāfijas uzņēmums, kas specializējas digitāli apdrukātu pašlīmējošu etiķešu un uzlīmju ruļļos ražošanā. Stāsts aizsākās pirms 27 gadiem ar viena cilvēka kaislīgu interesi par uzlīmju druku. Mūsdienās uzņēmums ir ievērojami audzis un attīstījies, kļūstot par vienu no atzītākajiem biznesa partneriem Latvijā un Baltijā, kas spēj konkurēt ar Eiropas valstu uzlīmju drukas nozares milžiem, eksportējot augstākās kvalitātes etiķetes un uzlīmes uz Skandināvijas un Centrāleiropas valstīm. Spēja tik ilgi strādāt nemitīgi mainīgā nozarē, pielāgoties un attīstīties, sasniedzot arvien jaunas virsotnes, var nozīmēt tikai vienu - mēs kaut ko darām pareizi (:

Aiz katra veiksmīga uzņēmuma stāv profesionāla un uz attīstību vērsta komanda, kuras darba ētika palīdz izpildīt uzņēmuma misiju. SIA Olderi nepārtrauktā izaugsme ir balstīta uz vēlmi vienmēr attīstīt un uzlabot savas prasmes un risinājumus, nodrošinot ikvienam klientam visaugstākās kvalitātes uzlīmes ātri un efektīvi. Turklāt rūpīga piegādātāju izvēle un pārdomāts ražošanas process ļauj mums konsekventi sekot līdzi laikam un nepieciešamajiem kvalitātes standartiem. Mēs patiesi vēlamies, lai Jūs būtu laimīgi un apmierināti ar pasūtītajām uzlīmēm.

KĀPĒC

Mēs apzināmies, ka mūsu ražotās uzlīmes pārstāv Jūsu zīmolu, tāpēc mūsu misija ir sniegt ieguldījumu Jūsu panākumos, piegādājot augstākās kvalitātes uzlīmes, kas vairotu jūsu produkta un biznesa konkurētspēju un panākumus tirgū. Mūsu mērķis ir būt uzticamam partnerim gan īstermiņā, gan ilgtermiņā, vienmēr nodrošinot vislabākās kvalitātes pakalpojumus. Ja jums ir produkts, mums tam ir uzlīme! Radīsim ko tādu, ko visi vēl ilgi atcerēsies!

Vairāk nekā
27

gadu pieredze

Vairāk nekā
600

apmierinātu klientu

Uz doto brīdi
25

procenti etiķešu un uzlīmju tiek eksportētas

Katru nedēļu drukājam vairāk nekā
90

km etiķešu un uzlīmju